Categories
Uncategorized

Latvijas apceļošanas idejas pavasarī

Esiet sveicināti blogā visulatvijai.lv. Visiem zināms, ka šobrīd gan Latvija, gan teju visa pasaule ir nolikta uz pauzes. Mēs nevēlamies pieskarties skumjām vai depresīvām tēmām. Tāpēc vēlamies pastāstīt kā šo situāciju izmantot savā labā. Pat ja strādājiet no mājām un neesiet dīkstāvē, jums ir daudz brīva laika. Ir daudz brīvā laika, ko ietaupiet braucot uz darbu, vedot bērnus, dažādiem pasākumiem utt. Līdz ar to mēs piedāvāsim dažādas Latvijas apceļošanas idejas, lai tu lietderīgi izmantotu doto laiku.

Pludmale
Pludmale

Latvijas apceļošana gandrīz vienatnē

Jā, nu ir patiesība. Ceļojam savas ģimenes jeb mājsaimniecības ietvaros un neņemam līdzbraucējus. Protams, atceramies arī doties uz vietām, kas nav cilvēku pārpildītas. Ieteiktu šoreiz neizvēlēties Jūrmalu, Saulkrastus un citas populāras pastaigu vietas. Tā vietā meklējam vietas tālak no Rīgas un ne tik populāras. Vai arī vienkārši dodamies iekšā mežā, kur acis rāda un nemēģinam atrast kādus apskates objektus, bet vienkārši dodamies dabā.

Rīga

Arī Rīgā var atrast vietas, kur pastaigāt mierīgi bez cilvēku masām. Mežaparks ir laba pastaiga vietu. Bet neizvēlamies doties pa asfaltētajām pastaigu takām, īpaši brīvdienās. Dodamies iekšā pašā mežā, tur ir tik daudz skaistu taku un taciņu. Ejiet krustu un šķērsu. Tāpat Biķernieku mežs vai Šmerlis. Jā, tur būs cilvēku, bet mežs ir liels un noteikti izdosies izvairīties un ieturēt vismaz 2 m distanci.

Ārpus Rīgas

Toties ārpus Rīgas ir neskaitāmas skaistas dabas vietas. Brauciet, kur acis rāda vai arī izvēlieties palīdzību no dažādiem pārgājienu entuziastiem. Šobrīd Facebook un Instagram šķiet, ka ir pārpildīts ar informāciju.

Vēl laba iespēja ir Latvijas valsts mežu aplikācija. Tur varat aplūkot dabas takas. Redzēsiet arī tās, kuras ir slēgtas. Ieteikums – izvēlēties tās, kuras nav tik populāras un ir tālāk no Rīgas. Turpat varat atrast arī apskates objektus. Vēl tur pieejama ļoti delalizēta karte, ar kuru droši varēsiet doties dabā.

Mūsu novērojums ir tāds, ka šis iespējams ir īstais laiks, lai iepazītu Kurzemes piekrasti. Iespējams, gribēsiet doties divu dienu pārgājienā. Vai varbūt vienkārši uz dullo uzlieciet pirkstu uz kartes un dodieties turp, kur lemts. Iespēju ir tiešām daudz! Atliek vien ļaut vaļu iztēlei un sākt doties dabā. Jūsu ķermenis un gars būs pateicīgi! Galvenais atceramies par drošību – 2 m distance un pēc būšanas dabā pārbaudām, vai gadījumā anv kāda ērce.

Lai izdodas un tiekamies dabā!