Categories
Uncategorized

Latviskas dāvanas svētkos

Ziemassvētki jau drīz klauvēs pie durvīm! Daudzi noteikti attapsies pēdējā brīdī, ka ir taču klāt svētki. Mums gan labpatiktos, ka cilvēki tomēr izbaudītu svētku gaidīšanas laiku. Tik bieži dzirdētā frāze, ka svētkus taču radām paši, ir tiek patiesa un īsta. Jo tā patiešām arī ir. Ja būsim ierakušies darbos, stresā par to, ka nav laika iegādāties dāvanas un rūpēsimies par citiem dzīves sīkumiem, tad svētku sajūtu nenoķersim. Tik šķietami vienkāršas lietas var pastiprināt svētku sajūtu – laicīga eglītes sagādāšana, Adventes vainags, piparkūku cepšana. Turpinājumā esam lieliskas dāvanu idejas – latviskas dāvanas svētkos šajos Ziemassvētkos.

Latviskas dāvanas

Latviskas dāvanas

Mūsuprāt, vienmēr ir bijis svarīgi atbalstīt vietējos ražotājus. Ticiet mums, viņiem nav tik vienkārši būs starp lielajiem pasaules spēlētājiem. Šogad tas ir īpaši svarīgi. Ja mums būtu teikšana, tad teiktu, ka viss, cik vien iespēja atļauj, ir jāiegādājas kā Latvijas ražojums. Ir jāstiprina savi cilvēki, savi ražotāji un galu galā arī valsts finanses, kas šogad ir kārtīgi patērētas vai pārtērētas.

Tieši tāpēc mēs aicinām Ziemassvētku dāvanas iegādāties tieši no Latvijas ražotājiem, zemniekiem, amatniekiem un visiem citiem, kas rada.

Ir tik daudz skaistu trauku, kas ir tapuši Latvijā. Dažādu veidu un krāsu keramikas trauki, bezgala skaistas porcelāna krūzes un daudz kas cits. Atliek vien brīnīties, kur cilvēkiem izdoma un talants. Ir taču vērts atbalstīt tādus cilvēkus, vai ne?

Tad vēl mums ļoti uzrunā zemnieku produkti. Īpaši simpātiski šķiet visādi produkti no ogām, augļiem un dārzeņiem. Piemēram, cidoniju sukādes, sīrupi un citādi ražojumi. Tāpat medus – tik vienkārša, bet lieliska dāvana šajos svētkos, kad visiem vajadzīgi vitamīni.

Un jau aju ierunājāmies par vitāminiem. Tad arī vitamīni var būt lieliska dāvana. Latvijā ir pietiekami daudz vitamīnu ražotāji. Turklāt tiem nav obligāti jābūt tablešu veidā. Var būt arī kā augļi, ogas vai kaut kas cits veselīgs.

Lai mums visiem veselīgs un sirsnīgs nākošais gads! Uz tikšanos jau drīzumā – cerams labākos un veselīgākos laikos!