Categories
Uncategorized

Ziemassvētki 2020 – citādi, bet ne sliktāki

Pirms gada pat nevarējām iedomāties, kas mūs visus sagaida jau ļoti tuvā nākotnē. Tikai vēl pirms gada šajā laikā Ķīnā sāka parādīties pirmie vīrusa inficēšanās gadījumi. Toreiz tas likās tik tālu un tikai kā lielās Ķīnas problēma. Ātri vien situācija pasaulē sagrozījās un te nu mēs esam. Laikā, kad Ziemassvētkos viens pie otra ciemos braukt nevarēsim. Atliks izdomāt radošas idejas, kā apsveikt savus mīļos. Ziemassvētki 2020 būs citādi. Tādi, ko visdrīzāk atcerēsimies visu mūžu. Lai tie būtu patīkami, turpinājumā daži mūsu padomi.

Ziemassvētki 2020

Ziemassvētki 2020

Pirmais, ko mēs ieteiktu, ir klausīties un pildīt valdības lēmumus. Lai kā daudziem nepatiktu vai šķistu, ka taču savādāk varēja risināt, ir jāspēj pielāgoties. Ir jāsaprot, ka ir jāsaņemas tagad, lai jau drīzumā vēl varētu būt kopā ar savām ģimenēm, satikties un svinēt svētkus kopā.

Kamēr ierobežojumi ir stingri jo stingri, aicinām doties svaigā gaisā un baudīt dabu. Pamēģiniet doties mežā, kur acis rāda. Protams, mākot atrast atpakaļceļu. Ne vienmēr ir jāiet pa citu iestaigātām taciņām. Bieži vien interesantāk ir izveidot savu maršrutu, atklāt jaunas un sev neatklātas vietas.

Tāpat iesakām nebaidīties no aukstā laika. Tas viss ir izturams, ja ir pareizais apģērbs un apavi. Iespējams, sev šajos Ziemassvētkos vērts uzdāvināt jaunus pārgājiena apavus, bikses un jaku. Un tad aiziet dabā – baudīt svaiga gaisa priekus!

Vēl mēs ieteiktu kādreiz mežā, purvā vai jebkur citur dabā doties tieši pirms saullēkta. Ieiet mežā vai purvā, kad vēl ir tumsiņa un tad sagaidīt gaismu. Ja diena nav apmākusies un ir vēl pāris mīnusiņi, būsiet pārsteigti kā daba rotājās un cik viss apkārt ir skaists. Caur koku starpām saulesstari izsprauksies zeltainā mirdzumā. Jūs būsiet sācis dienu kopā ar sauli un atlikusī diena šķitīs tik gara un piepildīta.

Tā kā ārā ziema, iesakām paņemt līdzi brokastis – kādu maizīti un tēju termosā. Ja dodaties kopā ar bērniem, viņi būs priecīgi par šādu piedzīvojumu – brokastis mežā.

Mums šķiet, ka esam jūs iedvesmojuši, lai jau nākošās brīvdienas saplānotu pēc iespējas tuvāk dabā un nostāk no citiem cilvēkiem. Būsim atbildīgi un elposim svaigu gaisu.